PL EN DE
SEKCJA FOTOGRAFICZNA

Cykl adresowany do fotografów, poszukujących możliwości profesjonalnego rozwoju swoich umiejętności, którego celem jest doskonalenie umiejętności pracy w zespole oraz pracy na „zadany” temat, rozwój wyobraźni i potencjału twórczego uczestników.

© Fama - Międzynarodowy Kampus Artystyczny | The International Artistic CampusSekcję zwieńczy wystawa “ZERO GRAWITACJI”, prezentująca efekty pracy warsztatowej. Zgłoś się, a będziesz miał szansę wziąć udział w ciekawych warsztatach oraz walczyć o Nagrodę im. Jana Sawki w kategorii sztuki wizualne.

Od kilku lat uczestnicy tego cyklu pracują pod kierunkiem Tomka Sikory, realizując co roku wyjątkowe i szalone projekty, doceniane przez odbiorców festiwalu oraz nagradzane przez jury. Udział w warsztatach dają możliwość rozwoju wyobraźni i potencjału twórczego. Jest także szansą na współpracę z uzdolnionymi młodymi fotografami z całej Polski. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zakwalifikowanym uczestnikom zapewniamy zakwaterowanie i obiad.

POBIERZ
2014 PL Regulamin FAMA
2014 PL Formularz Zgloszeniowy FAMA

OPIEKA ARTYSTYCZNA – TOMEK SIKORA – Wybitny fotograf, artysta, realizator kampanii społecznych i reklamowych dla firm z całego świata, autor ilustracji, plakatów, inicjator Galerii Bezdomnej, promującej fotografię niezależną i amatorską. Wykładowca Victoria College Melbourne, Europejskiej Akademii Fotografii. Pracuje dla czołowych agencji reklamowych świata. Publikuje limitowane edycje książek autorskich, wystawia prace na całym świecie.